Mam 2 lata i co dalej? – urodziny bloga

mama lepiej zorganizowana

Dziś urodziny bloga. 2 lata minęły, a przestrzeń ta odnajduje każdego dnia nowe grono czytelników. Dziękujemy za zaufanie i stałe odwiedzanie Pępka Świata. W nadchodzącym roku szykujcie się moje drogie na zmiany, bo nabieramy wiatru w żagle i płyniemy przez świat. Czas na nowy plan!

Nowości

Nowości w tym roku nie zabraknie 🙂 Szykują się dwa fantastyczne kursy online. Każdy stworzony o potrzeby całej rodziny, ale przede wszystkim mamy. Droga moja to jest przestrzeń dla Ciebie i rozwiązywania głównie Twoich problemów, choć w tematyce wychowawczej to już całej rodziny. Teraz krótko o kursach!

Pierwszy kurs jest skierowany dla wszystkich, którzy chcą poznać edukację domową. Będzie możliwość poznania tematu i zastosowania go we własnym domu. Celem kursu jest szerzenie edukacji domowej stosowanej w zdrowy i kreatywny sposób z jak największymi korzyściami dla dziecka oraz jego rodziców.

Drugi kurs skierowany do kobiet mających marzenia, ale również szukających swojej drogi i celu. Zmiana jaka następuje w momencie zostania mamą jest ogromna i wielokrotnie spotykałam się, że kobiety nie chcą wracać do poprzedniej pracy, bo ta je już nie satysfakcjonuje. Znam grono kobiet, które porzuciły swoją prace, a teraz szukają odpowiedniej drogi. Ten kurs ma właśnie im pomóc i może Tobie też?

Oprócz tego notki będą publikowane regularnie w poniedziałki i czwartki. Tematyka też trochę się zmieni, ale to na razie niespodzianka. Powiem, że nadal będzie to blog parentingowy z dużą dozą lifestyle.

Czas na podróże i dzielenie się wiedzą

Odkurzyliśmy tablice marzeń i zaczynamy realizować nasze wcześniejsze plany! Na początek dwie podróże.. Ale zanim to nastąpi będzie kilka spotkań z czytelnikami bloga i kursów stacjonarnych – więc śledź fanpage, bo tam znajdziesz te informacje. Całe kalendarium także pokaże się na stronie zaraz po Europejskim Tygodniu Bliskości.

Oprócz tego chwalę się! Skończyłam wymarzoną dietetykę i już za chwilę finish kursu, który pozwoli mi na pracę z ciężarnymi przez ćwiczenia oraz dietę (czyt. racjonalne żywienie). Karmiące o Was też cały czas pamiętam!

Czas na Ciebie

Jeśli szukasz rozwiązań dla siebie i swojej rodziny to pisz!!! Poszerzam chętnie horyzonty i dociekliwie szukam rozwiązań tylko muszę znać problem. Piszcie i dzielcie się wpisami dalej, aby kolejnym roku mogło nas poznać więcej osób (kobiet), którym pomożemy znaleźć własną drogę do szczęśliwego macierzyństwa z miejsce dla nich samych.

Pozdrawiam,

Anka <3

Dodaj komentarz